הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

החלפת מנעול מקצועית

במידה ואתם סבורים כי ישנו צורך בהחלפת מנעולים, דעו כי חברת צוק מנעולן, זמינה לשירותכם בכל עת ותשמח לסייע בביצוע משימה חשובה זו בצורה המהירה והמקצועית ביותר. דלת כניסה לבית אשר כוללת מנעול איכותי ותקין תהיה אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על בטיחות כל הדיירים. כך שבשעה שעלולה להתגלות במנעול תקלה, חשוב יהיה להחליף אותו באופן מיידי, זאת על מנת שלא לקחת את הסיכון.

באילו מקרים נזדקק לשירות של החלפת מנעול ?

המנעול תפקידו לשמש בתור אמצעי בטיחות אשר שומר עלינו ועל כל בני הבית. אך עשויים להתרחש מספר מצבים בהם נדרש יהיה לבצע החלפת מנעולים. בין המקרים הנפוצים ביותר, נוכל לראות גם את הבאים:

  • רכישת דירה יד שנייה – בעת מעבר לבית חדש אשר היה מאוכלס בעבר, מומלץ יהיה להחליף את המנעול של דלת הכניסה. פעולה פשוטה זו תבטיח כי אתם תהיו האנשים היחידים להם יהיה עותק של המפתח לדלת הכניסה.
  • תקלה במנעול – לעיתים מדובר במצב בו רק צריך לשמן את המנעול, אך ייתכן והוא סובל מבעיה מבנית כלשהי וייתכן והוא פשוט התיישן. החלפת מנעול במצבים הללו תתבצע על מנת למנוע מצב בו המנעול מסרב להיפתח או להיסגר באופן מוחלט ומונע מכם לצאת או להיכנס אל הבית.
  • כשהמפתח מסתובב בקלות מידי – במידה ואתם מגלים כי המפתח שלכם מסתובב בקלות רבה מידי במנעול, ייתכן ומדובר במקרה בו ישנה התרופפות והשתחררות המנעול ו/או הצילינדר. חשוב יהיה לטפל במצב זה באופן מיידי ולהחליף את המנעול, זאת לשם שמירה על ביטחונכם.

צוק מנעולן – שירות מהיר, יעיל ומקצועי

במידה והמנעול שלכם אינו מתפקד כתמול שלשום, דעו כי אין סיבה לדאגה, פנו עוד היום אל חברת צוק מנעולן ואנשי המקצוע המיומנים ביותר מטעם חברתנו יגיעו אליכם, יבחנו אותו ויתאימו את הפתרון הנחוץ לכם. כל זאת בהענקת שירות מהיר, יעיל ומקצועי במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.