פורץ מנעולים בקרית מלאכי | פורץ מנעולים בשדרות

פורץ מנעולים בקרית מלאכי | פורץ מנעולים בשדרות

תקלות מנעול נפוצות התקלה השכיחה ביותר שאנו נתקלים בה היא מנעול שפשוט לא פותח את הדלת. רגע לפני שאתם נכנסים להיסטריה מומלץ שתחייגו לצוק מנעולן ותזעיקו מנעולן מוסמך. ההגעה של המנעולן תהיה תוך דקות ספורות והעבודה תתבצע במהירות האפשרית. כמו כן המחירים בגין פריצת מנעול אינם גבוהים כך שאתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים בטוחות ושצוק מנעולן יעשה הכל בכדי שתוכלו לחזור לשגרה במהירות. לפרטים על פורץ מנעולים בקרית מלאכי היכנסו לאתר- www.top-lock.co.il
 

"המפתח נתקע ולא יוצא מהמנעול, מה עלי לעשות?"

אף אחד לא רוצה להיות תקוע מחוץ לביתו. ואכן יש מקרים רבים שבהם אנשים מנסים להוציא את המפתח מחור המנעול והמפתח אינו יוצא. ראשית חשוב לא להפעיל כוח על המפתח ועל המנעול מכיוון שהמפתח עלול להישבר בתוך המנעול וזה יוביל לעבודה קשה יותר ולהוצאות כספיות גבוהות. הפתרון הנכון במקרה שכזה הוא לשמן את המפתח הנמצא בתוך המנעול עד כמה שניתן.
אם אתם עדיין זקוקים לפורץ מנעולים בקרית מלאכי חייגו עכשיו : 073-3742430 .
 
 
  • פורץ מנעולים בקרית מלאכי
  • פורץ מנעולים בשדרות
 

המפתח לא נכנס למנעול?

מדובר במקרה מאוד שכיח. לאורך זמן השיניים של המפתח מתעקמות ואז כשמגיעים לפתוח את הדלת המפתחות כלל לא נכנסות לחור המנעול, כאילו אינן שייכות למנעול זה. במידה ואין ברשותכם מפתח ספייר מומלץ להזמין מנעולן על מנת שישכפל עבורכם מפתח.
ליצירת קשר עם פורץ מנעולים בשדרות חייגו לצוק מנעולן : 073-3742430

חברת צוק מנעולן זמינה עבורכם גם במצבי חירום שכאלה ונותנת מענה ושירות מקצועי מסביב לשעון.
אנו מקבלים פניות רבות על דלתות שלא נפתחות מבחוץ לפני קריאה למנעולן, חשוב לוודא שאין ברשותכם מפתח ספייר ויש לנסות לשמן את המנעול והמפתח.
הדבר עשוי למנוע מכם להזמין פורץ מנעולים בשדרות שאין באמת צורך. במידה ואתם עדיין זקוקים לפורץ מנעולים בשדרות מומלץ שתפנו לצוק מנעולן מוסמך.
צוק מנעולן מבצע את עבודתו ביסודיות, במחירים הוגנים ובמקצועיות רבה. לפרטים נוספים : www.top-lock.co.il .
 
  • פורץ מנעולים
  • מילת קידום + פורץ מנעולים קרית מלאכי