הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פורץ רכבים באשדוד | פורץ רכבים באשקלון

פורץ רכבים באשדוד | פורץ רכבים באשקלון

נעלתם את הרכב ואיבדתם את המפתחות? המפתחות נתקעו בסוויץ' או נשברו בחור המנעול? נשארתם מחוץ לרכב והמפתחות ננעלו בפנים? צוק מנעולן - פורץ רכבים באשדוד יפתור לכם את הבעיה בקלות!
 

חברת צוק מנעולן מתמחה בפריצת רכבים

פריצת רכבים מתחלקת לשני סוגים עיקריים:
הראשון הוא- פריצת רכבים תוצרת גרמניה ורכבי יוקרה והסוג השני הוא- פריצת כל שאר סוגי הרכבים.
שאר הרכבים נפרצים באמצעות כרית מתנפחת ומוט ברזל מיוחד שלא גורמים נזק לרכב. את הרכבים מתוצרת גרמניה ואת רכבי היוקרה שלא ניתנים לפריצה באמצעות השיטה שהזכרתי קודם לכן בשל "נעילת וואקום" שמותקנת ברכבים הללו, אנו נפרוץ את הרכב על ידי כלי ייעודי לרכבים אלה ורק דרך פתח המנעול של הרכב. שיטה זו ארוכה ומסובכת יותר וכן העלות מעט יותר גבוהה מהשיטה של פריצת כל שאר הרכבים.
מחפשים פורץ רכבים באשדוד ? חברת צוק מנעולן מתמחה בפריצת כל קבוצות הרכב, במהירות ומקצועיות! ועומדים לשרותכם בכל רגע : 073-3742430.


  • פורץ רכבים באשדוד
  • פורץ רכבים באשקלון


מומלץ שתוודאו כי קיים ברשות פורץ הרכב שהזמנתם תעודה של פורץ מוסמך וכן אישור מהמשטרה.
אם תבחרו להזמין את צוק מנעולן לתת לכם שירות, הוא יגיע עם הציוד המתאים והנדרש לסוג הרכב שלכם ועבודתו תתנהל במקצועיות וללא גרימת נזק לרכב. חשוב שתדעו כי כל ניסיון עצמאי לפרוץ את הרכב מבלי ניסיון או ידע קודם עלול להוביל לנזק לרכבכם ולעלויות הרבה יותר גבוהות, לכן אם אתם ממהרים ולחוצים אל תהססו והתקשרו לפורץ רכבים באשקלון - צוק מנעולן והוא יגיע אליכם במהירות האפשרית. חייגו עכשיו : 073-3742430 .
 

באילו מקרים תזדקקו לשירות פריצת רכב?

כאשר מפתח הרכב נגנב או אבד, בעקבות ניסיון פריצה לרכבכם והשחתת חור המנעול, במקרים שהשלט אינו פותח את הדלת, כאשר מכסה המנוע נתקע וכשתא המטען ננעל, משום שאתם חושדים שבוצעה העתקה למפתחות שלכם,
כשילד או בעל חיים חלילה ננעלים ברכב ובמקרה שהמפתח ננעל בתוך הרכב.

טיפ קטן: אם ברשותכם רק מפתח אחד לרכב, על מנת להימנע ממצבים כאלה ואחרים יש חשיבות גבוהה לשכפל את המפתח לרכב מבעוד מועד לכל צרה שלא תבוא.
אז אם אתם עדיין מחפשים אחר פורץ רכבים באשקלון, מקצועי ואמין צרו קשר עם חברת צוק מנעולן! חברתנו תעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים לעבודתם אשר יטפלו בבעיה באופן מידי ובצורה המיומנת ביותר. אנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי בעבור כל לקוחותינו וזמינים לשירותכם 24 שעות ביממה.


  • פורץ רכבים באשדוד
  • פורץ רכבים