הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פריצת דלת נעולה

 

עבודתם של מנעולנים הינה מגוונת וכוללת תחומי פעולה רבים.
חברת צוק מנעולן מקפידה על הענקת השירותים המתקדמים ביותר בעולם המנעולנות, אשר כוללים בין היתר גם פריצת דלת, תיקון והחלפה של מנעול בעת הצורך. חברתנו מספקת שירותי מנעולנות לא רק לבתים, אלא גם לרכבים וכספות ותשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 24 שעות ביממה. ניתן ליצור קשר עם חברתנו דרך המוקד הטלפוני בכל שעה ולזכות בשירות המקצועי ביותר אשר יגיע עד לפתח דלתכם.

באילו מצבים נזדקק לשירות פריצת דלת ?

בשלב הראשון חשוב לציין כי פריצת דלת באופן חוקי תוכל להתבצע אך ורק על ידי מנעולן מורשה אשר עבר את ההכשרה הנחוצה וקיבל את התעודות שמאשרות את עבודתו. שירות של פריצת דלת עשוי להיות נדרש במצבים שונים, כאשר בין השניים הנפוצים ביותר נוכל לראות את המצבים הבאים:

  • מפתח שנשכח או אבד – במידה ואתם מגיעים אל דלת הבית ומגלים שהמפתח נעלם, הרי שפריצת הדלת תהיה האפשרות היחידה שלכם לפתוח אותה ולהיכנס לביתכם בקלות.
  • לאחר פריצה לבית – בין אם הפורץ הצליח לחדור לבית ובין אם התייאש בדרך, הרי שסביר להניח כי בעת פעולותיו הפליליות הוא השאיר את המנעול במצב בלתי שמיש, כך שלא ניתן יהיה לתפעל אותו באמצעות מפתח. גם זהו מצב בו נזדקק לשירותיו של מנעולן מקצועי ומורשה אשר יפרוץ את הדלת.

פנייה למנעולן מוסמך שתחלץ אתכם בכל שעה

בשעה שאתם מוצרים את עצמכם במצב חירום בו אתם נמצאים מול דלת ביתכם ולא יכולים להיכנס או לצאת, הרי שמומלץ יהיה ליצור קשר עם חברת צוק מנעולן. חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם מסביב לשעון, זאת 24 שעות ביממה, ולספק בעבורכם את שירותי פריצת הדלתות המקצועיים והמדויקים ביותר.

חברתנו מתחייבת להענקת השירות המקצועי ביותר בעבור כל לקוח אשר לצידו מעמידה לרשותכם מוצרי נעילה איכותיים ואמינים במחירים המשתלמים ביותר. אנו זמינים לכם בכל עת לשאלות ובירורים.

מחובתו המוסרית והמקצועית של פורץ המנעולים לבקש מכם להזדהות על ידי תעודת זהות או רשיון נהיגה, וזאת כדי להוכיח כי אתם אכן בעלי הדירה, וזאת כדי להגן על בטחונכם מפני גנבים.