הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פריצת כספות

אם הכספת שלכם ננעלה ואתם לא זוכרים את הקוד או לא מוצאים את המפתח – אתם זקוקים לשירות של מנעולן מקצועי. מנעולן שהוא גם פורץ כספות מקצועי יפתח עבורכם את הכספת ללא בעיה ומבלי לגרום לה כל נזק.. חשוב שתדעו שלא כל מנעולן הוא גם פורץ כספות ולכן זה דבר שכדאי לברר כבר בשיחה הראשונה.

אנחנו מספקים שירות פריצת כספות מקצועי ואמין ומפעילים מוקד זמין 24 שעות ביממה.

פורץ כספות מקצועי

היכן אתם מאחסנים את התכשיטים ואת החפצים יקרי הערך שלכם? את צרור המפתחות או את הנשק האישי? התשובה היא כספת. אמנם בעת הרכישה וההתקנה של הכספת הייתם בטוחים שתמיד תזכרו את הקוד ולעולם לא יאבד המפתח. וכאן ישכנו לבטח כל החפצים היקרים שלכם ללא חששות. אבל המציאות מוכיחה כי במקרים רבים נוצר צורך לבצע פריצת כספות. בין אם המפתח אבד, הקוד נשכח או שפשוט התרחשה תקלה שמונעת את פתיחת הכספת יהיה צורך לפנות אל פורץ כספות.

מה חשוב לדעת כשבוחרים פורץ כספות?

  • תהליך פריצת כספת עשוי להיות כרוך בנזק לכספת. אם כי יש הבדלים בין שירות של פורצים שונים. היות שכך חשוב לפנות אל מנעולן אשר לוקח אחריות על הרכוש שלכם ומקפיד לבצע את הפעולה תוך שמירה מקסימלית על הכספת.
  • לא כל מי שמצליח לפרוץ מנעולים יכול להציע את שירותיו כפורץ. חשוב לברר על ההסמכה של איש המקצוע בתחום. כמו כן מומלץ לבקש ממנו שיציג מסמכים המאשרים כי הוא ראוי להציע שירות פריצה ויש לו את הידע הנדרש עבור כך.
  • ערכו סקר שוק ובררו על נותני השירות באזורכם. כאשר הנכם יודעים מהן האפשרויות שלכם אתם בוחנים את התמונה ומנסים להגיע להחלטה מי מבין כל אלו שמופיעים ברשימה יוכל לספק לכם שירות מעולה. מומלץ להתייעץ עם חברים, לקבל המלצות ולבחור איש מקצוע מומלץ.
  • כאשר פונים למנעולן עבור ביצוע עבודה מסוימת יש לבקש הצעת מחיר עבור העבודה. כמובן שהמנעולן ירצה לקבל את מלוא הפרטים של המשימה הנדרשת כדי שהוא יוכל לקבוע את המחיר. תוכלו להשוות מחירים ולהחליט איזה פורץ כספות יבצע עבורכם את המשימה.