פריצת רכב באשדוד | פריצת רכב באשקלון

פריצת רכב באשדוד | פריצת רכב באשקלון

פריצה לרכב

מתי צריך פריצה לרכב? למה זה קורה? האם ניתן לפתוח את הרכב בכוחות עצמנו במקרה שהרכב ננעל עם המפתחות בפנים? המקרים הנפוצים המצריכים פריצת רכב באשדוד בהם אנו נתקלים כמנעולנים, הם מקרים מצערים של היסח דעת לשניות ספורות. למשל בעת סידור שקיות בתא המטען לאחר קניות, בהיסח דעת הלקוח השאיר את המפתחות בתוך תא המטען וסגר את הדלת, האוטו ננעל עם המפתחות בתוכו.

מקרה נוסף שנתקלנו בו הרבה הוא שברכב שבו יש כפתור לנעילה מרכזית, בצד הנהג והנהג השאיר את המפתחות בסוויץ', לחץ על הכפתור לנעילה וסגר את הדלת עם המפתחות בפנים. ישנם כל כך הרבה מקרים מצערים שכאלה וחשוב לדעת שזה לא קשור לרכבים חדשים או ישנים, נעילת המפתחות בתוך הרכב יכולה לקרות לכולם ולכל סוג רכב!  זקוקים לפריצת רכב באשדוד? חייגו עכשיו לצוק מנעולן מוסמך : 073-3742430.
 
 
  • פריצת רכב באשדוד
  • פריצת רכב באשקלון
 

מה אתם צריכים לעשות לפני שאתם מזעיקים מנעולן לפרוץ את הרכב?

דבר ראשון, מומלץ שתבדקו שאכן כל הדלתות של הרכב ננעלו.. קרו מקרים שמהלחץ והסטרס אנשים לא בדקו וכשהגיע המנעולן ובדק, ראה כי הדלת מאחור לא הייתה נעולה. שנית, תבדקו אם קיים מפתח ספייר.
אם עדיין לא מצאתם פתרון ואתם זקוקים לשירותים של מנעולן מוסמך ומקצועי ל-פריצת רכב באשקלון חברת צוק מנעולן תשמח לעמוד לשרותכם מסביב לשעון - 24/7 .
 

נעילת וואקום

נעילת וואקום נועדה בעצם להקשות על פורצי רכבים ועל מנת לחסום רוחות ורעשים הנכנסים מהחלונות. נעילה זו נפוצה בעיקר ברכבים גרמניים לרוב עד שנת 2014, הפסיקו להתקינה מהסיבה שנעילה זו מסוכנת ויכולה לגרום למי שיושב בתוך הרכב להינעל ולא להצליח לפתוח את הדלת גם מתוך הרכב.
כפי שהסברתי קודם, נעילת וואקום הינה נעילה מתקדמת מאוד שקשה מאוד לפרוץ אותה. במקרים של פריצת נעילת וואקום זמן העבודה יהיה ארוך מבדרך כלל ופריצה מצריכה כלים ייעודיים ושונים מכלים לפריצת רכב ללא הנעילה הזו. פריצת רכב באשקלון רק על ידי חברת צוק מנעולן! צרו קשר עכשיו ותהיו בטוחים שאתם נמצאים בידיים הבטוחות והמקצועיות ביותר: 073-3742430.
 
  • פריצת רכב
  • פריצת רכב אשדוד

הקליקו למידע נוסף אודות מנעולן בתל אביב