הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פריצת רכב בקרית מלאכי | פריצת רכב בשדרות

פריצת רכב בקרית מלאכי | פריצת רכב בשדרות

פריצת רכב בקרית מלאכי | פריצת רכב בשדרות
חזרתם מקניות בסופר והכנסתם את המצרכים לתא המטען, בלי לשים לב סגרתם את תא המטען כשהמפתחות בתוכו. לצערי נתקלתי בסיטואציה הלא נעימה הזאת עשרות פעמים. ולמזלכם הפתרון לבעיה הוא די פשוט. פריצת רכב שננעל לוקחת מספר דקות ואינה כרוכה בגרימת נזק לרכב. האם ניתן לעשות זאת לבד? איך זה מתבצע ? כל התשובות לפניכם:
 

באיזה מקרים צריך לפרוץ את הרכב?

במקרים שבהם סגרתם את דלת הרכב כשהמפתחות בפנים בעקבות חוסר תשומת לב, כשהמפתח אבד או לחילופין נגנב ומצאתם את עצמכם תקועים מחוץ לרכב או חלילה במקרה בו ילד או בעל חיים ננעלו ברכב. מחפשים מנעולן מוסמך ואמין לפריצת רכב בשדרות? חייגו עכשיו לצוק מנעולן : 073-3742430 .
 

כיצד פורצים לרכב?

לרוב פריצת רכב בשדרות הוא תהליך מאוד פשוט ומהיר, ניתן לפרוץ את רוב הרכבים בעזרת שני כלים בלבד" מוט ברזל מיוחד וכרית ניפוח. תחילה מכניסים את כרית הניפוח המחוברת למשאבה בין קצה העליון של הדלת הקדמית לגג הרכב או לחילופין בין שתי דלתות. לאחר שמיקמנו את הכרית במקום הנכון אפשר להתחיל ולנפח אותה בעדינות בעזרת המשאבה. וכאשר יווצר רווח נשחיל לתוך הרכב את המוט המשיכה המיוחד וכך נשחרר את כפתור הנעילה שבדלת הרכב.
 
  • פריצת רכב בקרית מלאכי
  • פריצת רכב בשדרות

  כמו כן, ישנם מקרים שבהם שיטה זו לא עובדת, לדוגמה ברכבים בהם מותקנת נעילה כפולה הנקראת - נעילת וואקום ( לרוב רכבים תוצרת גרמניה ). הדרך היחידה לפרוץ רכבים מסוג זה היא דרך המנעול. ל- פריצת רכב בקרית מלאכי צרו קשר עם צוק מנעולן :073-3742430 . אנו מציעים שירותים מקצועיים ברמה גבוהה, במחירים הוגנים והטובים ביותר ונוהגים תמיד בהגינות כלפי לקוחותינו.
 

לפני שאתם מזמינים מנעולן

מומלץ שתוודאו שכל הדלתות אכן נעולות או אם יש ברשותכם מפתח ספייר. קרו מקרים שמרוב לחץ ובלבול אנשים הזעיקו מנעולן בכדי לפרוץ את הרכב ובסופו של דבר הסתבר כי הדלת מאחור לא הייתה נעולה. אז אם אתם עדיין מחפשים מנעולן מוסמך שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות עבור פריצת רכב בקרית מלאכי, צוק מנעולן הוא האיש שלכם! אנו מספקים שירותים מסביב לשעון 24 שעות ביממה, ניתן ליצור קשר דרך המוקד הטלפוני שלנו בכל שעה. נשמח לעמוד לשרותכם : 073-3742430.

 
 
  • פריצת רכב בקרית מלאכי
  • פריצת רכב בשדרות